SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMB-AlphaWeb Start
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
ID e produktit :
89563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AlphaWeb Start është programi më i thjeshtë financiar për bizneset e vogla dhe të mesme. Ju ndihmon të administroni financat, klientët, furnitorët, magazinat si dhe gjeneron raportet e nevojshme zyrtare.
Përfitimet kryesore:
Punon tërësisht online kudo që ka internet.
Lehtëson punën dhe komunikimin në largësi.
Ka të njëjtën siguri si bankat për shërbimet online.
Ruan të dhënat (backup) automatikisht.
Nuk ka nevojë për azhurnim, punoni gjithmonë në versionin më të ri.
I përshtatshëm për: biznese të vogla dhe të reja kryesisht me aktivitet tregtar.
Modulet bazë: raporte, kontabiliteti, inventarë, blerje dhe shitje, klientë dhe furnitorë, arka dhe banka.
Shërbimi i ofruar: vënia në punë e programit, konfigurimi i të drejtave dhe i ambienteve të punës, asistencë teknike me telefon dhe online pa limit gjatë gjithë kohës së përdorimit, trajnimi i përdoruesve, azhurnime automatike pa pagesë, qendra ndihme online 24 orë.
Funksione kyçe:
I thjeshtë për t’u vënë në punë
AlphaWeb Start është i lehtë për t’u vendosur në biznesin tuaj dhe mund të filloni ta përdorni menjëherë, nuk ka asgjë për të shkarkuar ose instaluar.
Punon online kudo dhe kurdo që keni nevojë dhe të dhënat tuaja janë të sigurta. Ju duhet vetëm një lidhje interneti.
Administron përdorues të shumtë duke përcaktuar (moduli i aprovimeve) nivelet e të drejtave në program sipas pozicionit të punës apo hierarkisë së përdoruesve.
Kontrollon me lehtësi të gjitha veprimet duke pasur informacion të plotë për të dhënat tuaja në çdo kohë.
Fleksibël dhe i personalizueshëm:
Në AlphaWeb Start ju punoni me dritare pune të thjeshta, fleksibël, të përshtatura plotësisht me natyrën e aktivitetit tuaj.
Ndërton vetë formatin e dëshiruar të faturave dhe ambienteve të tjera të punës duke shtuar/hequr fusha dhe funksione, duke zgjedhur pamjen fizive të ambienteve të punës, logon e kompanisë etj.
Ndërton manualisht raporte të personalizuara duke grupuar të dhenat sipas dëshirës, me filtra të përzgjedhur, në formë grafike dhe tabele.
Artikujt, klientët, furnitorët, llogaritë mund të transferohen automatikisht në program duke i importuar me një format eksel-i.
Regjistron shitjet dhe shpenzimet:
Regjistron shitjet, shpenzimet, të dhënat e klientëve dhe furnitorëve, pavarësisht se kur apo ku ndodheni: në zyrë, në shtëpi, te klienti apo furnitori.
Regjistron shpejt fatura shitje/blerje me një format të thjeshtë, në lek dhe në valutë të huaj, për blerjet/shitjet me doganë, me llogaritje automatike të tvsh-së etj.
Likuidon klientët/furnitorët automatikisht nga fatura vetëm me një klikim.
Regjistron kërkesë shitje/blerje, ofertë shitje/blerje, urdhër shitje/blerje dhe e konverton atë në faturë, vetëm me një buton.
Gjeneron automatikisht raporte gjithëpërfshirëse për shitjet, shpenzimet, marzhin e fitimit etj.
Ndjek ecurinë e biznesit nëpërmjet raportimit:
Me modulin e raporteve ju merrni në çdo kohë një pamje të plotë të aktivitetit tuaj, duke ju ndihmuar të planifikoni vendimet e duhura për biznesin tuaj.
Gjeneron formate të gatshme raportesh financiare dhe menaxheriale të grupuara sipas funksioneve – bilanci kontabël, pasqyra e të ardhurave dhe shpenzimeve, cash flow, etj.
Raportet pasqyrohen në formë tabelash dhe grafikësh, me tre lloje filtrash, me madhësi dhe ngjyra të ndryshme.
Në sajë të funksionit Business Intelligence, kombinoni të dhëna dhe filtra të ndryshme për të marr raporte të personalizuara.
Informata rreth publikuesit
IMB
Prishtinë
044 177 111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »