SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Punojmë Oborre me Kubëza NTSH "DARDANI"
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '15
ID e produktit :
89575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punojmë Oborre, Trotuare, Parqe, Siperfaqe te ndryshme me Kubëza të betonit te llojeve te ndryshme dhe sipas Porosisë.

Për me shum kontaktoni në:
Viber + 377 45 556 311; + 377 44 520 086
Facebook: Punojmë Oborre me Kubëza
Informata rreth publikuesit
Irfan
Prishtinë
045-556-311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »