SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet GARNITURA urgjent! 045/697-988
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
ID e produktit :
89641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet garnitura, e perbere prej:

*1 treules
*1 dyules
*2 njeulesa

Garnitura eshte ne gjendje perfekte, eshte pothuajse e re, nuk ka as edhe nje defekt.
Mobiljet (dyulesi dhe treulesi) e kane mundesine e SHTRIRJES dhe mund te perdoren per fjetje.

Kontaktoni:
045/697-988
049/555-811
Informata rreth publikuesit
Euron
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »