SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Biciklete Austriake
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '15
ID e produktit :
89659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bicikleta, prodhim austriak dhe shume pak e perdorur. Bicikleta eshte ne gjendje te mire dhe nuk ka nevoje per ndonje investim ne te. Eshte material alumini dhe shume e lehte. Te gjitha pjeset jane SHimano origjinale.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Prishtinë
044167604
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »