SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MJESHTRI
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
89679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjeshtri

Shërbime profesionale dhe efikase, me çmime shumë të përshtatshme, për çdo lloj riparimi në shtëpinë apo zyrën tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri është për këto punë.

Adresa: Ahmet Krasniqi C2 Hyrja 8 Lokali 7A Prishtinë 10000 Kosovë

Numrat kontaktues: +38138757575

+38649757575

www.mjeshtri.net 

www.facebook.com/thirremjeshtrin 

Info@mjeshtri.net
Informata rreth publikuesit
Mjeshtri
Prishtinë
038757575
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »