SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ikebana tropikale
Çmimi :
€37.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Një kombinim i mrekullueshëm i "Safari Sunset" me ngjyrë të gjelbër të çelet, tufa të gjelbra të fletëve të "fatsias", lucky bamboo dhe trëndafilave të bardhë. I gjithë ky rregullim vjen në një vazo moderne.

Cmimi: 37.00 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »