SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makina per PRERJE te ASFALTIT dhe BETONIT
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '15
ID e produktit :
89763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet makina per prerje te asfaltit deri ne 10 Cm eshte me motor Benzin shum e fuqishme dhe me rezervuar te ujit per prerje...
Informata rreth publikuesit
Ermir
Prizren
+37745619 538
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »