SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mësim privat në gjuhën angleze
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
ID e produktit :
90209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshëndetje të nderuar. Unë jam prof. i Gjuhës Angleze dhe kam një përvojë disa vjeçare në dhënjen mësim në gjuhën angleze me nxënës të shkollave kombtare brenda vendit dhe ndërkombtare jashtë vendit. Prandaj unë ofroj edhe mësime private në gjuhën angleze. Numri i orëve mësimore është 4 - 5 brenda javës, çmimi sipas marrveshjes. Ju mirëpresim.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
beli
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »