SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Mbi 60 Villa ne Brezovic(Kodi 173)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:26
ID e produktit :
90238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne dispozicion mbi 60 Villa ne shitje ne Brezovic,Villat jan te dimizionit prej 78m2 dhe 125m2,
Villat jan ne gjendje per banim,dhe jan te pozicionuar ne nje ambient te qet atraktiv e te rrethuar me male dhe bukuri Natyrore.
Per me shum mund ti shikoni edhe fotografit.

Qmimi sipas marrveshjes

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email
jeti-shpk@hotmail.com

Agjensioni Jeti shpk ju Ofron ndim ne zgjidhjen tuaj?
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »