SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shkatrruese profesionale e letrave, CD dhe kredit kartelave
Çmimi :
€156.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
90358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shkatrruese profesionale e letrave, CD dhe kredit kartelave

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o2620

Kjo paisje kualitative eshte nga firma gjermane Olympia
Paisje profesionale qe perdoret neper banka dhe firma te medha. Zhurma e punes vetem 60dB
Start dhe Stop funksioni eshte automatik permes 2 senzorave.
Funksioni I kthimit eshte automatik ne rast te mbi ngarkeses.
Kapaciteti I premjes: deri ne 12 fleta 70g/qm ne te njejten kohe, deri nje CD dhe nje kartel bankare.
Gjersia e letres mund te jete deri ne 220mm
Volumi i shportes eshte i madhe 28 litra
Hapsire e veqant per pjest e shkaterruara nga CD-ja.
Aparati eshte ne rrote dhe I pershtatshem per levizje nga nje vend deri ne vend tjeter.
I kontrollum dhe qertifikum me TÜV-GS/CE

Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze:

Cross Cut shredder for paper, CD and credit cards
Shredder capacity: up to 12 sheets of paper: 70g/qm,
up to 1 CD, up to 1 credit card
Size of shreds: paper: 4 x 48 mm, CD and credit card: 22 mm stripes
Quality steel cutting unit
Driving motor protection by overheating sensor
Safety switch: autom. switch off during opening the litter
Noise: only 60 dB due to special induction motor
Automatic start-stop-function by 2 sensors
Cutting width: up to 220 mm
Container volume: 28 l
Separate litters for waste of paper and CD/credit card
Shredder is supplied with rolls
Dimensions: 337 x 238 x 480 mm
Colour: black/silver
TÜV-GS/CE​
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »