SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shkatrruese e letrave, CD dhe kredit kartelave
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
90373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shkatrruese e letrave, CD dhe kredit kartelave

Kodi i produktit: o2615
Kjo paisje kualitative eshte nga firma gjermane Olympia.
Start/Stopp-Automatik permes senzorit
Dy hapsire te veqanta per ndarje te mbeturinave te prera.
Shkaterruse e letrave, CD-s dhe kredit karteles
Schneideart: Streifenschnitt
Vollumi i shkatrrimit: leter 7 mm, CD´s rreth.40 mm
Volumi i shportes eshte i madhe 11 litra
Kapaciteti: deri ne 6 letra 70g/m², 1 CD ose kredit kartel.
Tensioni I furnizimit: 230 V, 50 Hz
Shkalla e siguris: 1 sipas DIN 32757
Qualitäts-Stahl-Schneidewerk
Hargjim I ulet I energjise.
Qertifikata: CE, GS
Madhsia(T/Th/L): 280 x 146 x 312 mm
Pesha: 1,75 kg
Nderprerje pune ne rast te ngritjes se temperatures
Automatik-Funksion

Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze:

For paper, CDs and credit cards
Strip-cut
Automatic start/stop via sensor
2 waste bins to separate shred material

Media to shred: Paper, CDs and credit cards
Cut type: Strip-cut
Strip size: Paper 7 mm, CDs approx. 40 mm
Waste bin volume: 11 l
Feed capacity: Up to 6 sheets of 70 g/m² paper at a time.
One CD or one credit card
Feed width for paper: 220 mm
Power supply: 230 V, 50 Hz
Security level: 1, complying with DIN 32757
Speed: N.A. m/min.
Noise level: 73 db
Quality steel cutting mechanism
Low power consumption
Certificates: CE, GS
Colour: Black
Dimensions (W/D/H): 280 x 146 x 312 mm
Weight: 1,75 kg
Automatic shutdown in the case of overheating
Automatic function
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »