SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Telefon fiks me kabell dhe drite LED indikator
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
90401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefon fiks me kabell dhe drite LED indikator

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o2160

Ky telefon perveq qe posedon susta te medha, poashtu posedon driten e kuqe (indikator) qe ne rast te thirrjes (cingerrimes) ndriqon. Ky funksion eshte interesant per persona qe kane probleme me degjim. Ka mundesi te montohet ne muri.

Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze:

Big Button Phone
Ring indicator LED
3 one touch memory dialing
Mute
Redial / Pause
Flash
Ringer volume selctable (low / high)
Wall mountable
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »