SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Telefon fiks pa kabell me sekretaresh
Çmimi :
€44.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
90414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefon fiks pa kabell me sekretaresh
Ky telefon ka operacione te ndryshme dhe mundeson memorje deri ne 20 numra dhe emra regjistrimi, autoparlant ne degjuse (kufje) per bisede te lire, 9 melodi, 5 shkall te nivelit te zerit, deri ne 8 ore bisede telefonike ose 80 ore ne gjendje gadishmerie (stand by).

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o2142

Per me shume funksione lexoni tekstin poshte.
ECO-Mode (intelligent Radiation reduction function
Integrated digital Answering Device
Alphanumeric LC-Display
Amber colour display back light
Speakerphone on Handset
Phonebook for 20 Names and Numbers
Caller ID for 20 Numbers
9 Ring melodies selectable
5 Ringer volumes selectable
Multi-Handset with up to 5 Handsets
Redial for 3 last dial numbers
Key lock
Conference
Flash time selectable (100/300ms)
Battery and Out of range
Standard rechargeable batteries
Stand-by up to 80 h
Talk time up to 8 h
Digital Answering Device with up to 11 Min. recording time
Indication of number of incoming messages
Remote control
3-digit security code
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »