SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Telefon fiks pa kabell me baze shtese
Çmimi :
€53.00
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '17
ID e produktit :
90415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefon fiks pa kabell me baze shtese
Ky telefon ka operacione te ndryshme dhe mundeson memorje deri ne 20 numra dhe emra regjistrimi, autoparlant ne degjuse (kufje) per bisede te lire, 9 melodi, 5 shkall te nivelit te zerit, bised ne mes te degjuseve (ne zyre apo shtepi), deri ne 8 ore bisede telefonike ose 80 ore ne gjendje gadishmerie (stand by).

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o2143

Per me shume funksione lexoni tekstin poshte ne gjuhen angleze :

ECO-Mode (intelligent Radiation reduction function
Integrated digital Answering Device
Alphanumeric LC-Display
Amber colour display back light
Speakerphone on Handset
Phonebook for 20 Names and Numbers
Caller ID for 20 Numbers
9 Ring melodies selectable
5 Ringer volumes selectable
Multi-Handset with up to 5 Handsets
Redial for 3 last dial numbers
Key lock
Conference
Flash time selectable (100/300ms)
Battery and Out of range
Standard rechargeable batteries
Stand-by up to 80 h
Talk time up to 8 h
Digital Answering Device with up to 11 Min. recording time
Indication of number of incoming messages
Remote control
3-digit security code
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »