SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Telefona mobil special me susta te medha
Çmimi :
€49.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
90417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefon special me thirrje emergjente
Ky telefon mobil eshte i mbaruar per persona me aftesi te kufizuar si dhe poashtu per persona te moshuar qe kane problem me shiqim. I pershtatshem per femije qe ne rast emergjente i kap panika.
Telefoni ka permbas susten emergjente (pullen) SOS qe mjafton me shtyp ate dhe te therret menjeher personin e deshiruar. Normal qe kjo suste e siguruar qe mos te shtypit pa dashje.
Ne kete telefon mund te vendosen te dy kartelat SIM (Vala, Ipko ose Z mobil) si dhe posedon operacionet tjera qe posedojn telefonat tjere.Ne te mund te regjistrohen deri ne 300 numra.Automatik SMS kur bateria fillon me u hargju. Mundeson deri ne 4.5 ore bisede telefonike ose qendron ne gjendje gadishmerie deri ne 140h (stand by).

Per me shume funksione mund t'i lexoni me poshte ne gjuhen angleze :

Comfort Mobilephone with Big Buttons and
Colour LC-Display
GSM Standard Quad Band
2.0“ Colour-LC-Display (Dot matrix) with backlight
Comfortable Picture dialing (8 Memories)
Micro-SD card slot
Icons for easy menu selection
Speakerphone
Extra large dial keys with backlight
Phonebook for 300 entries
Messages (SMS)
CallerID for 20 entries
Emergency (SOS) key
Vibration alarm
Bluetooth
Polyphonic ringtones
Dual SIM
Date/Time/Alarm
Integrated Mini-Torch
Integrated FM-Radio
Auto charge reminder by SMS*
*Intelectual property right registerred
Recharable Li-Ion Battery pack
Standby time up to 140 h
Talk time up to 4.5 h
SIM-Lock free
Dimensions: 1126,7 x 54 x 14,1mm
Weight (incl. Battery): approx. 90 g
Desktop charge cradle included
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »