SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Telefon special me thirrje emergjente
Çmimi :
€52.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
90431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefon special me thirrje emergjente
Ky telefon mobil eshte i mbaruar per persona me aftesi te kufizuar si dhe poashtu per persona te moshuar qe kane problem me shiqim. I pershtatshem per femije qe ne rast emergjente i kap panika. Telefoni ka permbas susten emergjente (pullen) SOS qe mjafton me shtyp ate dhe te therret menjeher personin e deshiruar. Normal qe kjo suste e siguruar qe mos te shtypit pa dashje.
Posedon susta te medha me ndriqim ne prapavi, mund te therret ne telefon ne baze te fotografis, degjuse veshi si dhe autoparlant per bisede te lire, automatik SMS kur bateria fillon me u hargju, hyrje per SD kartel te memorjes, degjim shume i mire i bisedes si dhe operacione te tjera.

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o2167

Per me shume funksione mund te i lexoni me poshte ne gjuhen angleze :

Comfort Mobilephone with Big Buttons and
Colour LC-Display
GSM Standard Dual Band
2.2” Colour LC-Display with backlight and large readable numbers
Hearing Aid compatible**
Extra large dial keys with backlight
Speakerphone
Emergency (SOS) key
Comfortable Picture dialing
Integrated LED-Torch
Integrated FM radio
Phonebook with up to 200 Entries
Text Messages (SMS)
Caller ID (memory for up to 10 Entries)
Automatic SMS Message when battery low*
Headset socket
Slot for Micro-SD Memory card
SIM-Lock free
Rechargeable LI-ion battery pack
Battery-Standby time up to 140 h
Talk time up to 4 h
*Intellectual property right protected
**Hearing aid compatible due to the
integrated HAC receiver (HAC = Hearing
Aid Compatible) – no feedback or noise
interference
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »