SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Drite LED me auto ndezje gjate nates
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
90435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Drite LED me auto ndezje gjate nates
Kjo drite LED mund te vendoset tek dhoma e femijeve, koridore shkallet etj.
Kur te fillon te erresohet kjo drite ndezet ne menyre automatike, si dhe ndalet ne oret e hershme te mengjesit. Eshte e sigurt per femijet - nuk nxehet kur eshte ne perdorim.
Maksimumi qe shpenzon kjo drite eshte 0.3W, pra e kursen shume energjine elektrike

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o97850

Me poshte e gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze :

Security lighting for children's room, hall, staircase or sick-room.
The LED night light switches on automatically by a highly sensitive photocell at dark and off in the light hours.
gentle, easy viewing light
• latest LED technology
• safe for children – does not get hot in use
• connection voltage: 220-240 V AC, 50 Hz
• max. rating: 0.3 W (extremely power saving)
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »