SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sigurese e dyerve / dollapave qe femiu mos me I hap
Çmimi :
€6.80
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
90557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sigurese e dyerve / dollapave qe femiu mos me I hap
Poashtu keto siguresa mund te jene te pershtatshme edhe per frigorifer, friz dhe lavanderi.
Ne paketim jane dy copa.

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o98354

The Angle Locks will help keep children from opening drawers and cabinets. May also be suitable for freezers, refrigerators and laundry cabinets.
• 2 pieces
• dimensions: 80 mm x 86 mm x 38 mm (LxWxH)
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »