SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ab Circle Pro
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
ID e produktit :
90617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pajisje per humbje peshe, (posaqerisht belit) etj
Pajisja eshte e ruajtur, ne gjendje te mire per perdorim, e shfrytezuar minimumi 2 jave.
p.s.posedon edhe kalkuluesin e humbjes se kalorive dhe CD me udhezime.
Informata rreth publikuesit
Kumrije
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »