SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Papagaj
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '15
ID e produktit :
90664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Papagaj fishera jan qift me kafaz me ushqim dhe jan te mesuar dhe shtepizen per te bere veze
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Pristina
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »