SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasqyre per veture
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
90758
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasqyre veture qe femiun me pas ne vezhgim gjate vozitjes
Kjo pasqyre eshte praktike dhe ju ndihmon te keni ne vezhgim femijen tuaj I cili eshte I ulur ne ulesen e pasme. Mund te montohet shum lehte dhe shpejte.
Mund te perdoret edhe per ne autoshkolle.

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o98370

This practical car mirror helps you keep an eye on your child in the backseat while you drive. It can be quickly and easily attached to the visor or front windshield using the clip or suction cup provided. The mirror can be optimally positioned thanks to the attached ball joint.
• 1 piece
• incl. suction cup and clip
• dimensions of mirror: 90 mm x 60 mm (lxw)
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »