SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krehese flokesh per femije
Çmimi :
€6.70
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
90773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Krehese flokesh per femije
Ky set eshte ideal per floke me te mire te femijeve. Kreheri eshte i krijuar ne ate menyre qe te mundesoje krehje te kujdesshme dhe sensitive per skalpin e kokes se femijeve.
Poashtu Brusha eshte shum e bute dhe njeheresh masazhon skalpin e femijeve.

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o98374


This haircare set is ideal for fine baby hair.
The rounded teeth of the comb are particularly gentle on the sensitive scalp.
The extra soft baby brush simultaneously massages your child’s scalp.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »