SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lidhese e biberonit te bebes qe mos me i humb
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
90783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lidhese e biberonit te bebes qe mos me i humb

Kjo lidhese preventon qe biberoni i femijes mos me ra ne dysheme ose me humb. Kjo lidhese mundet lehtesisht te kapet tek veshja e femijes. Zingjiri eshte i bere nga plastika e kualitetit te larte e testuar ne fushen e mjeksise. Si dhe eshte i pershtatshem pothuajse per te gjitha llojet e biberoneve.

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o98376

This useful dummy chain prevents your baby’s dummy from falling on the floor or getting lost. The dummy chain can easily be attached to your baby’s clothing using the large clip.
The hard-wearing dummy chain is made of high-quality plastic, proven in the medical field, with rounded components.
The dummy chain fits almost all commercial dummies.

• 1 piece
• length: approx. 21 cm
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »