SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mjeshtri
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '15
ID e produktit :
90790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjeshtri
Shërbime profesionale dhe efikase, me çmime shumë të përshtatshme, për çdo lloj riparimi në shtëpinë apo zyrën tuaj. Na kontaktoni, sepse Mjeshtri është për këto punë.
Adresa: Ahmet Krasniqi C2 Hyrja 8 Lokali 7A Prishtinë 10000 Kosovë
Numrat kontaktues: +38138757575
+38649757575
www.mjeshtri.net 
www.facebook.com/thirremjeshtrin 
Info@mjeshtri.net
Informata rreth publikuesit
Mjeshtri
Prishtinë
038757575
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »