SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sprej i ftofte
Çmimi :
€11.50
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
90799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sprej i ftofte
Sprej i ftofte që mundson zbritjen e temperaturës deri në minus -50 grad Me kete sprej special qe nuk perqon mund te lokalizoni saktesishte defektet ne elektronik Poashtu me këtë spraj mund ti hjekni sakezat dhe dyllin e qirit nga tepihi
Kodi i produktit: 3371770
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »