Kyçuni
Regjistrohuni
Posto një shpallje
 - 18°
18°
Prishtinë - e Enjte, 31 Korrik
Informata rreth shpalljes
049227220
Prishtinë
Kontakto me email
Email Seller Loader
Printoni Posterin
Printo shpalljen
BioNatural Shop · Prishtinë
Abonohu
Vaj Kokosi Organik
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '13
ID e shpalljes :
908
Përshkrimi :
Kokosi eshte nje burim ushqimor i fuqishem per organizmin. Ne shume ishuj ai perben pjesen kryesore te ushqimit dhe ka nje rol shume te rendesishem ne menune ditore. Kokosi eshte klasifikuar si Ushqim Funksional, sepse siguron shume te mira shendetesore dhe me teper. Popujt e Paqesorit thone qe ky vaj sheron cdo semundje. Duke qene se eshte edhe ushqyes edhe kurues, e kane quajtur “ Pema e Jetes” .
Vlerësimi juaj :
Pëlqeni artikullin:
Çmimi :
Marrëveshje
Më shumë
© 2014 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
Numri i telefonit:
X
Ketu mund ta thirrni personin ne Telefon
Prapa
Para
Shpallja tjetër »