SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kamera PANASONIC P2 HD Me Kartele 32GB Kamera eshte ne g
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '15
ID e produktit :
90802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kamera PANASONIC P2 HD Me Kartele 32GBKamera eshte ne gjendje te rregullt Objektivin LEICA Posedon 2 Bateri 2 Mbushesa Per Bateri Posedon Driten Lart Me Blende Te Verdhe dhe Te Bardhe Gjithashtu Posedon edhe Qanten
Informata rreth publikuesit
Reklama
045619796
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »