SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompjuter 5 copa
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '15
ID e produktit :
90811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 5 kompjuter 3 cop jan pentjum 4 dhe dy cop jan pentium 3 per me shum info thirrni ntel
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Granit
Gjilan
045529055
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »