SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Stacion kohor me hygrometer
Çmimi :
€13.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
90873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Stacion kohor me hygrometer
Ky stacion kohor qe ka display te kaltert perveq qe tregon temperaturen, ky tregon edhe lagshtin. I pershtatshem edhe barnatore ose per depo te barnave. Ka te instalum timer-in per alarm apo ngjashem. Display qe tregon diten / daten / oren dhe funksione te tjera.
Kodi i produktit: 5412810155446
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »