SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
STEREO degjuse veshi kualitative
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
90876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
STEREO degjuse veshi kualitative
Degjuse veshi me ze kualitativ, te ngroht dhe bass. Keto degjuse veshi jane praktike dhe ergonomike edhe nese duhet te barten gjate dites ne vend pune, vesht flejn mire ne guaca dhe nuk pengohen. Gjatsia e kabllit 1.8m.
Kodi i produktit: V32250

Technical data
Frequency range: 15 – 20.000 Hz
Impedance:: 32 Ohm
Sensitivity: 105 dB
Plug: 3,5 mm golden
Cord length: 1,8 m
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »