SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bakllava sipas porosis tuaj!
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
ID e produktit :
90878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme pergatitijen e bakllavave sipas porosis tuaj per dasma dhe ahengje tjera familjare.Porosia duhet bere dy ose tre dite perpara.Ju mirpresim.Nr. kontaktues: 044/776304
Informata rreth publikuesit
Mirlinda
Prishtinë
044776304
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »