SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Switch (shperndares) interneti me 8 dalje EDIMAX 10/100 Mbit/s
Çmimi :
€17.80
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
90880
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Switch (shperndares) interneti me 8 dalje EDIMAX 10/100 Mbit/s
Me kete paisje mund te lidhen 8 PC ne nje rrjete dhe ne te njejten kohe te gjithe te ken qasje ne internet.
Kodi i produktit: F48165
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »