SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Switch (shperndares) interneti me 16 dalje TP-LINK
Çmimi :
€37.80
Kategoria :
Postuar :
27 Dhjetor '17
ID e produktit :
90883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Switch (shperndares) interneti me 16 dalje TP-LINK
Me kete paisje mund te lidhen 16 PC ne nje rrjete dhe ne te njejten kohe te gjithe te ken qasje ne internet.

Kodi i produktit: 2961706

Per me shum detaje rreth ketij artikulli , ju lutem lexoni tekstin e meposhtem ne gjuhen angleze :
The 16-Port 10/100M desktop switch provides an easy way to expand your wired network. All 16 ports support auto MDI/MDIX, no need to worry about the cable type, simply plug and play. Featuring full duplex, the TL-SF1016D can process the data at a speed of up to 200Mbps, making it an ideal choice for expanding your high performance wired network. Moreover, with the innovative energy-efficient technology, the TL-SF1016D can save up to 35% of the power consumption, making it an eco-friendly solution for your home or office network.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »