SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trajnime - Joomla & Wordpress
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
ID e produktit :
90905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mesime 24 Ofronë trajnime në Zhvillimin e ueb faqeve me Joomla & Wordpress

Kurset janë dizajnuar për të gjithë të ata që janë të interesuar të mësojnë zhvillimin e web faqeve me Joomla ose Wordpress.

Risia e fundit është që trajnimi mund të mbahet nga shtëpia nëpermjet Aplikacionit Skype.

Trajnimi organizohet në formë të kombinuar në mes të pjesës teorike dhe asaj praktike.

Pas përfundimit të trajnimit do të jeni në gjendje të zhvilloni dhe të menaxhoni ueb faqet që janë të zhvilluar me Joomla ose Wordpress në mënyrë të pavarur duke filluar nga e para.

Materiali dhe trajnimi ofrohen në gjuhën shqipe.

// PËRMBAJTJA //

- Hyrje

- Terminologjia dhe Konceptet

- Instalimi (Offline/Online)

- Menaxhimi i Përmbajtjes & Menyve

- Menaxhimi i Moduleve, Komponentëve dhe Plugin-ve

- Menaxhimi i shabllonave (Templates)

- Freskimi dhe Sigurimi

- Lansimi

- Transferimi

Përparsit:

- Trajnimi individual

- Nga shtëpia, pa humbur kohë dhe para për deri te zyra e trajnimit

- Cmimi më i lir

Trajnimi zgjatë një muaj, tri herë në javë, nga nje orë.

Kontaktoni për çmim dhe rezervim

Informatat e Kontaktit
Mob: +377 44 396 219

Email: info@mesime24.com
Facebook: www.facebook.com/mesime24 
Informata rreth publikuesit
Andi
Prishtinë
044396219
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »