SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nextbook
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '15
ID e produktit :
90913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Tablete NextBook i sapo ardhur nga Zvicrra i paperdorur asnjeher eshte i ri dhe ka nje kapacitet prej 8gb
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbër
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »