SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombaj
Çmimi :
€17,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '15
ID e produktit :
90922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje perfekte per pune, hederin e ka 4.30cm, është bunkerash 4000 kg, viti 90 dhe është e importuar nga Franca, nuk ka or pune ne Kosove. Per me shum informata 049-170-211
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Euro Bag
049170211
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »