SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GSM Sistem i alarmit pa kablla (wireless) me 10 thirrje nga telefonia mobile
Çmimi :
€242.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
90941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GSM Sistem i alarmit pa kablla (wireless) me 10 thirrje nga telefonia mobile

Alarm nga firma gjermane Olympia me 24 muaj garancion
Montim i lehte sepse pa kablla
Therret ne rast alarmi ne 10 numra telefoni fiks ose numra mobil (vala/ipko) dhe telefona nderkombtare.
Posedon susten (pullen) PANIK ne rast emergjence dhe aktivizon alarmin.
Mund te pergjon bisedat ne objekt permes telefonit dhe mund te therret ne telefon pa u aktivizu sirena.
Me susten SOS mund te realizohet komunikimi ne mes personit ne shtepi (p.sh. i semut) dhe pranusit te thirrjes
Aktivizimi dhe deaktivizimi i alarmit nga se largu permes telefonit.
Meny ne 7 gjuhe nderkombtare.

Prodhuesi: Olympia
Kodi i produktit: o5903
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »