SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BEJM HAPJEN E BUNARAVE /PILOTAVE /NE TE GJITHA TERENET TE GJITHA DIMENSIONET
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
ID e produktit :
90961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Caja company bejm hapjen e bunarav te gjitha terenet te gjitha terenet me gypa betonit deri 40 metra me gypa plastikes 350 metra me 50 vjet garancion bejm edheEJM HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU)

ME THELLSI DERI (300) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M

(Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet)

>SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALE si dhe shpime HORIZONTALE nen ASFALTE Etj...
TEL.. 044/49 524 832

044/49195877 044/49353555

044700225 049281818www.caja-company.com 
Informata rreth publikuesit
Behar
Prishtinë
malisheve / komoran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »