SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trapezari
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '15
ID e produktit :
91061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tavoline buke me 6 karrika.Ne gjendje te rregullt dhe e ruajtur mire.
Dimensioni : 90x160
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prishtinë
049140991
Lagjia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »