SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI 1.3 Full HD perforcues/shperndares 1 hyrje / 4 dalje
Çmimi :
€74.00
Kategoria :
Postuar :
19 Janar
ID e produktit :
91297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
HDMI 1.3 Full HD perforcues/shperndares 1 hyrje / 4 dalje
Ky HDMI perforcues/shperndares me 1 hyrje / 4 dalje mundson kycjen e 4 TV LCD/Pllazma me nje resiver,Blue ray Full HD dhe barte sinjalin deri ne 25m Fotografija eshte e shkelqyeshme.
Kodi i produktit: A8925025

Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze:

IN: 1x HDMI connector, OUT: 4x HDMI jack, using the HDMI Distribution Amplifier with ma n is an HDMI source can simultaneously play to 4 projectors. Properties corresponding to the HDMI 1.3 specification, supports HDCP, support resolution UXGA, 480p, 480i, 720p, 1080i, 1080p, cascadable, cable length: max 10m, switch with power supply in the following order: HDMI splitter -> HDTV -> DVD Player!!

Input: 1x HDMI socket
Output: 4x HDMI jack
Type: amplifiers, distributors
Supply: External Included
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »