SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompania e pastrimit gjeneral ''JETI'' (Kodi 001/15)
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
ID e produktit :
91342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania e pastrimit gjeneral ''JETI'' nga Gjilani kryen keta sherbime;
1] Bejm pastrimin e shtepive private ne menyr gjenerale me mjete,detergjente dhe puntoret tona.
2] Bejm parapergaditjen per hyrje ne shtepi te re,pastrimin e dritareve,dyerve,dyshemet,keramiken,inventarin e banjove si edhe pastrimin dhe vendosjen e mobiljeve neper vendet e veta.
3] Bejm dezinfektimin e shtepive te pabanuara prej shum kohesh.
4] Bejm bartjen e gjesendeve te panevojshme [te vjetra] deri te depot e mbeturinave me transportin ton.
5] Bejm pastrimin e shtepis se juaj edhe pas ahengjeve tuaja familjare si;dasmava,fejeseve,ditelindjeve,synetive si babinave te femijeve tuaj
Ju mirpresim ne keta nr,tel,
049217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)
me respekt KOMPANIA E PASTRIMIT GJENERAL''JETI'' GJILAN
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »