SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mjete Pune , Pompa Uji , Material Elektrik , Laminat , LED
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '17
ID e produktit :
91349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjete Pune , Pompa Uji , Material Elektrik , Laminat , Ndriqim (LED), Kamera Sigurie te ndryshme Paisje per Kopsht , Ngjyra dhe Llaqe , Ujesjelles dhe Kanalizim , Material Ndertimor , Tapeta Muri , Gjenerator te Fuqive te ndryshme (Benzin - Diesel) MBI 35,000 ARTIKUJ TE NDRYSHEM , ME QMIME PROMOVUESE ME BRENDE EUROPIANE TE CILSISE SE LARTE .
Informata rreth publikuesit
CONTANTI GENERATORS SH.P.K
Fushë Kosovë
045150300
Sllatine e Vogel - Afer Aero Portit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »