SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ekrani i goprose dhe telekomanden e goprose
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
ID e produktit :
91360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ekranin e goprose
ekrani nuk ka asnje defekte 2 at i shes per 40 euro
ekranin e shes 30 euro
ndersa telekomden e goprose e shes 15 euro
nese i bleni 2 at i shes per 40 euro
ekrani bon per gopro 3 gopro 3 plus dhe gopro 4
Informata rreth publikuesit
Leart
Fushë Kosovë
045328038
fushe kosove rruga e pejes iliria 11 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »