SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshojm me qera fustan nuserie (Vello)
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
ID e produktit :
91367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojm me qera fustan nuserie (Vello).Ngjyra është krem dhe pjesa përpara është e punuar me gurë.Kontakti : 044869595
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrobaqepese
Prishtinë
044869595
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »