SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gjera shume ANTIKE DHE TE BUKUR per shtepi dhe per biznesin tuaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
ID e produktit :
91373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetem Pasioni per gjera ANTIKE do te ju shtyej te bleni:
1. Nje maxhe shume te bukur gati 100vjeçare... dhe tjetra maxhe akoma me vjeter: me ngjyra origjinale dhe kan sherbyer per gatim... te ruajtura dhe te mbajtura shume mire;
2. Sofra, mbajtes te brumrave, rrota te çerreve te vjetra, shishe apo bidona te qendisur me thuper, poça te vjeter shume vjeçarë, ulese te vogla - shkami, etj...
3. Sirtare apo rafta te veqante dhe te punuar ne dore ...
4. etj...
Informata rreth publikuesit
Leo
Prishtinë
0037744270001
Prishtina e Re - Afer Fshatit Nderkombetarë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »