SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOP CLASS DANISH PIPE TOBACCOS
Çmimi :
€16.60
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '15
ID e produktit :
91424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
20 kanaçe te Frank (Black Seria Nr 46, 100 gr) dhe 3 kanaçe te WO Larsen (Black Diamond, 100 gr) për shitje; importet origjinale, vula e taksave paprekur.

Frank - "SERIES ZI" - Nr 46 100 gr

Përzierje daneze e "Ëmbel"; prerje e mesme, djegie e ngadaltë, Virginia te arta, Maryland kafe, Cavendish e zeze, Kentucky, shije aromatike dhe ekzotike, arome shumë të këndshme ne dhomë.
Cmimi: 16.60 EUR për njësi.

W.O. Larsen - "Black Diamond" 100 gr

Një Cavendish i Zi me një shije të shkëlqyer, i butë. Burley, Virginia dhe duhan Oriental/Turk, prerje e trashë, e pjekur per kohë të gjatë, shije të shkëlqyer dhe të butë,arome shumë të këndshme dhome.
Cmimi 24.90 EUR për njësi.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
049 708 973
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »