SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgent! Tavoline dhe karrike per zyre !
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
ID e produktit :
91550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgent! Pershendetje , po me duhet urgent me i shit dy taovlina per zyre edhe 5 karrike , 4 jane te njeta edhe nja osht ndryshe ma e madhe e veqante . Jane lekure edhe te rujtne edhe jan taman kualitet i mire edhe te forta ... plus jan edhe keto dy taovlina qe po shihen ne foto .. jane shume te mira edhe i kam edhe dy vitrina qe nese dikush osht i intersum per ma shume muna me jau dergu ne email .. nashta nuk jan te fotografu me amibent te mire se tash sjane ma ne zyre , ama jane shume te mira , edhe jane SUPER KUALITET , po pom duhet me i shit gjithqysh me gjysen e gjyses se cmimit qe i kam ble! Cmimi me marrveshje !

Gjitha te mirat :))
Informata rreth publikuesit
halilajhana
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »