SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet urgjent Llaptop Lenovo . Shitet urgjent llaptop lenovo i
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '15
ID e produktit :
91671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent Llaptop Lenovo .Shitet urgjent llaptop lenovo i sapo ardhur nga gjermania . llaptopi eshte ne gjende te rregullt nuk ka probleme .perforamcnat.

500 giga hardisk

4 giga ram .

2 giga kartel e grafikes

2 procesora

dhe baterin e mban deri 4 or e 30 min perafersisht .Nr contcat 045616352.

fb.com/beharluu 
Informata rreth publikuesit
Behar
Podujeva
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »