SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 Traktorë Urgjent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '17
ID e produktit :
91698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 Traktore jane Ne Gjendje shum te mire Carraro italian 4x4 kurse imt39 po ashtu qe te dy jane ne gjendje shum te mir qe nga jashte edhe nga brenda siq shihet edhe ne foto Carraro 5500 Euro Kurse imt39 4500 Euro .
Shiten Urgjent . Plus kemi Pllugun Me 3 uma dhe frezen e
Carraros . 044246586
Informata rreth publikuesit
Shesim Vetura
Gjakovë
045262529
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »