SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
G 560 Vario Clean trendy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '14
ID e produktit :
920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Produkt i koncentruar univerzal për pastrim me pH neutral dhe aromë të mirë.
Mënjanon kimikun, lapsat me ngjyra të ndieshme apo shenja nga letrat e karbonit.
Tharje e shpejtë.
I butë në sipërfaqe.
Përdoret për mirëmbajtje ditore në sipërfaqe të mbuluara me bakër,plastikë, dru, dritare si dhe per monitorë dhe xham akrilik.
Informata rreth publikuesit
Shkel e Shko sh.p.k
Prishtinë
049227228
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »